Zajímavý tip pro výuku mluvnice

7. března 2017 v 9:05 | Lukáš
Pro výuku mluvnice mě zaujalo hned několik webů. Uvedu některé z nich a popíšu, proč právě tyto weby mě natolik zaujaly.

Nechybujte. cz
http://www.nechybujte.cz
Tento web je zajímavý tím, že se do výuky nemusí tahat mnoho učebnic a máme vše přehledné po rozklikání daných odkazů na stránce.
Najdeme zde mnoho užitečných informací a základních věcí, které se při výuce na základní škole musí opakovat, aby si to žáci zapamatovali na další roky při vstupu na střední školu a do života.

Vetnecleny.cz
http://www.vetnecleny.cz/
Co si pamatuji ze svých roků na základní škole, tak většině mých spolužáků dělalo problém poznat základní větné členy. Tento web je přesně to, co by bylo třeba zařadit do základní výuky žáků. Většina z nich má "chytrý telefon", tak není problém, aby se v domácí přípravě na hodinu řidili touto stránkou a tímto se vše naučili.

Vyjmenovana slova.eu
http://www.vyjmenovanaslova.eu/
Znám některé dospělé, již vystudované lidi, kterým stále dělá problém správné psaní vyjmenovaných slov. Myslím, že tento web je užitečný nejen pro žáky na základní či střední škole, ale také pro lidi, kteří se chtějí v problematice psaní vyjmenovaných slov jetšě více zdokonalit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama